Ansatte

SKMU er strukturert som en stiftelse, med et styre og et representantskap, i tillegg til ansatte ved museet.

Ansatte

Brukerkoordinator Kunstsilo

Randi Guri Jessen

Tlf.: +47 958 48 965
randi@skmu.no

Konservator

Karl Olav Segrov Mortensen

Tlf.:+ 47 924 00 504
karl.olav@skmu.no
(i permisjon)

Konservator forskning

Frank Falch

Tlf.: +47 993 55 426
frank@skmu.no

Malerikonservator

Mariana Teneva Koeva

Tlf.: +47 482 21 989
mariana@skmu.no

Kunstsamlingskonsulent

Marte Undheim

Tlf.: +47 918 38 532
marte@skmu.no

Teamleder formidling

Kristine Kolloen Nilsen

Tlf.: +47 922 36 063
kristine@skmu.no

Omvisningsansvarlig

Hanne Aamodt

Tlf.: +47 936 08 614
hanne@skmu.no

 

Museumspedagog

Anne Eftevaag

Tlf.: +47 938 96 237
anne@skmu.no

Prosjektutvikler barn og unge

Lene Dalgård

Tlf.: +47 416 74 175
lene@skmu.no

Teamleder arrangement

Mirjam Nytun

Tlf.: +47 977 36 522
mirjam@skmu.no

Kommunikasjonsrådgiver

Marianne Hagland Westerlund

Tlf.: +47 930 80 528
marianne@skmu.no

Kommunikasjonsmedarbeider

Sunniva Rognmo Thakre

Tlf.: +47 488 91 232
thakre@skmu.no

HR rådgiver & teamleder vertskap

Adriana Ruiz

Tlf.: +47 413 61 991
adriana@skmu.no

Teamleder museumsbutikk/skranke

Ellinor Clayhills Hedemann

Tlf.: +47 907 51 980
ellinor@skmu.no

Kontorfullmektig/skranke

Fikrije Kocani Opstad

Tlf.: +47 958 22 163
fikrije@skmu.no

Verkstedsansvarlig

Vårin Christiansen Traaholt

Tlf.: +47 454 84 585
vaarin@skmu.no

Kunstfaglig koordinator/Arkivleder

Anja Nilsen

Tlf.: +47 477 18 166
anja@skmu.no

Renholdsleder/Museumsassistent

Grete Haugen

Tlf.: +47 950 42 908
grete@skmu.no