Ansatte

SKMU er strukturert som en stiftelse, med et styre og et representantskap, i tillegg til ansatte ved museet.

Ansatte

Administrerende direktør

Reidar Fuglestad

Tlf.: +47 481 59 900
reidar@skmu.no

Brukerkoordinator Kunstsilo

Randi Guri Jessen

Tlf.: +47 958 48 965
randi@skmu.no

Konservator forskning

Frank Falch

Tlf.: +47 mobil 993 55 426
frank@skmu.no

Malerikonservator

Mariana Teneva Koeva

Tlf. kontor: +47 902 47 550
Tlf. mobil: +47 482 21 989
mariana@skmu.no

Museumspedagog

Marte Undheim

Tlf. kontor: +47 902 71 768
Tlf. mobil: +47 918 38 532
marte@skmu.no

Museumspedagog

Anne Eftevaag

Tlf.: +47 938 96 237
anne@skmu.no

Teamleder museumsbutikk og skranke

Ellinor Clayhills Hedemann

Tlf. kontor: +47 907 51 980
ellinor@skmu.no

Renholdsleder

Grete Haugen

Tlf. mobil 922 03 369
grete@skmu.no

Kontorfullmektig

Anja Nilsen

Tlf.: +47 904 700 78
anja@skmu.no

Kontorfullmektig og museumsvert

Fikrije Kocani Opstad

Tlf. kontor: +47 905 18 307
Tlf. mobil: +47 958 22 163
fikrije@skmu.no

Rådgiver og teamleder vertskap

Adriana Ruiz

Tlf.: +47 413 61 991
adriana@skmu.no

Teamleder formidling

Kristine Kolloen Nilsen

Tlf.: +47 922 36 063
kristine@skmu.no

Teamleder arrangement

Mirjam Nytun

Tlf.: +47 977 36 522
mirjam@skmu.no

Kommunikasjonsrådgiver

Marianne Hagland Westerlund

Tlf.: +47 930 80 528
marianne@skmu.no