Ansatte

SKMU er strukturert som en stiftelse, med et styre og et representantskap, i tillegg til ansatte ved museet.

Ansatte

Brukerkoordinator Kunstsilo

Randi Guri Jessen

Tlf.: +47 958 48 965
randi@skmu.no

Konservator forskning

Frank Falch

Tlf.: +47 99355426

frank@skmu.no

Teamleder formidling

Kristine Kolloen Nilsen

Tlf.: +47 922 36 063
kristine@skmu.no

Omvisningsansvarlig

Hanne Aamodt

Tlf.: +47 936 08 614
hanne@skmu.no

 

Museumspedagog

Kristina Lønnerud

Museumspedagog

Ingvild Synnøve N. Bragstad

Museumspedagog

Justine Eikås

Museumspedagog

Lisbeth Finsådal

Teamleder arrangement

Mirjam Nytun

Tlf.: +47 977 36 522
mirjam@skmu.no

Rådgiver & teamleder vertskap

Adriana Ruiz

Tlf.: +47 413 61 991
adriana@skmu.no

Teamleder museumsbutikk/skranke

Ellinor Clayhills Hedemann

Tlf.: +47 907 51 980
ellinor@skmu.no

Verkstedsvert

Nina Björkendal

Verkstedsvert

Naysa Andrade

Benjamin Åteigen, verkstedsvert ved SKMU 2019
Verkstedsvert

Benjamin Åteigen

Verkstedsvert

Isra Abdul Hadi Mahameed